סרטון הדרכה - בניית תכנית עבודה לפיתוח משאבים

כלי

סרטון הדרכה - בניית תכנית עבודה לפיתוח משאבים

לוגו הארגון

תקציר:

בניית תוכנית עבודה לפיתוח משאבים היא אחת מהמשימות המרכזיות של המנהל/ת החברתית (לקריאה נוספת על הניהול החברתי לחץ/י כאן).

גוף הכלי: 

הסרטון המופיע בדף זה מיועד למנהלות ומנהלים בתחילת דרכם בחברה האזרחית ומציע תהליך לבניית תוכנית עבודה לפיתוח משאבים וכן עצות מעשיות. משך הסרטון 11:40 דקות, דרושים רמקולים או אוזניות. ניתן לצפייה באבחנה גבוהה במסך מלא.

מרצה: נירית רוסלר.

בעת צילום הסרט ניהלה נירית את תחום פיתוח משאבים בקמרון. יועצת ארגונית בעלת ותק של למעלה מ- 15 שנים בליווי, הכשרה ויעוץ לעמותות חברתיות בישראל ומחוצה לה בתחום פיתוח משאבים ובניית יכולת ליצירת קיימות ארגונית. ניהלה את מח' פיתוח המשאבים בשתיל ( 1998-2006) ואת תכנית פראדלר להעצמת עמותות מטעם קרן פראט (2005 - 2010). כיום מנהלת נירית את תכנית JCU להעצמת גופי אמנות ותרבות בירושלים.


 הסרט הופק על ידי האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית. האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית היא ארגון הגג מוכר ע"י משרד התקשורת המועצה לשידורי כבלים ולוויין, של הגופים הקהילתיים המשדרים בישראל בערוץ 98 בכבלים ובלוויין, האגודה פועלת בדרך דומה גם למען תחנות הרדיו החינוכיות קהילתיות המשדרות בתדר 106 FM.

האגודה תומכת ביוצרים הקהילתיים באמצעות הסדרת תמיכות, השתלמויות מקצועיות והפצת מידע. האגודה יחד עם "שיתופים" פועלת ליצירת פלטפורמה ליצירה של סרטי תדמית לעמותות באופן מהיר פשוט וזול.