על מאגר הקרנות המשותף

קרן

על מאגר הקרנות המשותף

לוגו הארגון

מאגר הקרנות המשותף של שתיל ושיתופים

מאגר הקרנות המקוון של שתיל ושיתופים הוקם במטרה לסייע לארגונים חברתיים ופעילים לשינוי חברתי להרחיב את אפיקי הפעולה וגיוס המשאבים.

המאגר כולל מקבץ של כ-240 קרנות ישראליות ונציגויות של קרנות לא ישראליות הפועלות בארץ, לפי תחומי עניין והשקעה.

בכל עמוד של קרן תמצאו פרטי מידע על מדיניות ההשקעה של הקרן ופרטים ליצירת קשר, כולל קישור לאתר הקרן ולטופסי הגשת בקשות במידה והם זמינים ברשת.

שתיל ושיתופים, כארגוני תשתית מרכזיים במגזר השלישי בישראל, ימשיכו לעשות מאמצים לקדם יוזמות וצרכים שישפרו את עבודתם של כל אלה הפועלים למען חברה טובה ושוויונית יותר בישראל.

החיפוש במאגר הקרנות

החיפוש במאגר מתבצע באמצעות מנוע חיפוש חכם: ניתן למצוא קרנות על ידי הקלדת מילות חיפוש בחלון החיפוש (הממוקם בתפריט העליון של האתר וכן בתוך כל עמוד קרן), או על ידי חיפוש בקטגוריות הנושאים.לרשימת כל הנושאים/קטגוריות לחצו כאן

לרשימת כל הקרנות לפי א'-ב' לחצו כאן

השימוש במידע במאגר

המאגר פתוח ללא תשלום. אנו מעודדים את כל המשתמשים בו להפיץ את דבר קיומו ולסייע לנו במידע ועדכונים שיתרמו לשמירת העכשוויות והרלוונטיות למשתמשים.

המידע על הקרנות ומועדי הגשה מועבר על ידי שתיל. להרשמה לשירות קבלת מועדי הגשה באופן קבוע ומידע על קרנות נוספות מחו"ל ניתן לפנות ליעל פורת, רכזת מרכז המידע לפיתוח משאבים של שתיל במייל- merkazmeida@shatil.nif.org.il

פרטים נוספים על מרכז המידע תוכלו למצוא בקישור: http://www.shatil.org.il/Info-center

יצירת קשר

מרכז המידע לפיתוח משאבים של שתיל:

merkazmeida@shatil.nif.org.il

ארגון שיתופים:

info@shatufim.org.il

לקרן זו אין תגיות הוסף תגיות.